Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. 4. 2010

Janek s Pampecem slavili narozeniny a jako nejlepší termín si zvolili tenhle víkend. Že je to Velký pátek jsem zjistil až pár dní před oslavou :-(.. Co už, všechno měli nachystané pitivo nakoupeneé a lidi pozvané,tak nezbývalo než to překousnout a i na Velký pátek porušit půst a okoštovat všelijaké pochutiny.Samozřejmě kromě masa!!!

Kluci se ,,vyhecovali'' a koupili JEN malou bečku, některým účastníkům párty to připadalo jako výkřik do tmy. Já jsem se dostavil na akci kolem deváté hodiny a připadalo mi, že všichni čekají na důvod,aby se mohli trochu napít!!! To opadlo po otevření prvního rumu. Kluci dostali od většiny lidí nějakou tu flašku (od Hanky Metaxu *******), já jsem pustil bonboniéru a viděl jsem tam i modré Stalinovy slzy (Stalin asi musel pít okenu, když je dělal). Hodiny ubíhaly, hladiny ve flaškách klesaly a v krvi některých pozvaných stoupaly. Kiki zařídil mikrofon, Pampec vzal kompl a mohlo se zpívat karaoke, někomu to šlo a ze mě zpěvák asi nebude. Byla sranda a tak to má být, dokonce jsme i chvíly tančili. Akce se z hasi teamu nezůčastnil akorát Bony, tak se focení předsezoního béčka odsunulo na sobotní trénink.

Ačkoliv jsem ho domlouval, tak jsem se ze zdravotních důvodů nemohl nakonec dostavit .

To bylo snad poprvé. Kluci si naštěstí poradili i beze mě a lehkou anarchií se přes to přenesli. Ovšem se mnou by se ještě běhali sprinty a to nevím,jak by zvládli po pátečním večeru...

Kluci si dali základnu a okoštovali zvuk mašiny, s vodou ještě neběhali, Košťál a Speca jsou lidi a nechtěli klukům dopředu valit ledovou tříšt'.Zase neproběhlo focení...

Večer se to zase scházelo u nás ve sklepě, po pátku tu zůstala nedopitá MALÁ BEČKA, trochu víc tvrdého a haldy vína. Sešli jsme se včichni a přesto focení pardálů z béčka nproběhlo...